Super Rainbow E2 Black

Rainbow E2 Black to najnowszy model z wielkiej rodziny urządzeń Rainbow. Jeszcze mocniejszy silnik, jeszcze lepsze akcesoria, jeszcze lepszy design. Wszystko to dla Ciebie i Twojej wygody.

Rainbow

Specyfikacja

Kolor
Czarny
Moc
??
Waga
8.61 kg
Rodzaj filtra
Wodny
Funkcjonalności
pranie, zbieranie płynów, odkurzanie na sucho i mokro, osuszanie, usuwanie sierści zwierząt domowych trzepanie, oczyszczanie powietrza

Dlaczego warto?

  • Posiada wbudowaną funkcję filtracji powietrza, dzięki czemu już po paru minutach pracy urządzenia, powietrze w pomieszczeniach staje się czyste i świeże.
  • Moc Rainbow rozszerzają liczne akcesoria, które sprawiają, że urządzenie staje się jeszcze bardziej funkcjonalne.
  • Rainbow to idealny wybór zarówno dla użytku domowego jak i dla profesjonalnych firm sprzątających.
  • Solidne wykonanie i wielofunkcyjność Rainbow oznacza, że zakup tego urządzenia to inwestycja która się opłaca.
  • Produkt jest objęty gwarancją producenta.

Produkt szczególnie polecamy osobom które ze względu na choroby układu oddechowego, wymagają czystego i świeżego powietrza, wolnego od kurzu i smogowych zanieczyszczeń.


Blisko 100-letnia historia marki: od prostych urządzeń czyszczących do nowego, zaawansowanego Rainbow E2 Black

Rainbow to marka z wieloletnimi tradycjami, bogatym doświadczeniem oraz olbrzymim know-how. Dla nas to zobowiązanie aby dostarczać coraz lepszy produkt i coraz lepszy serwis.

D4

Model D4

Model Rainbow produkowany od 1986 roku. Producent wypuszając model do sprzedaży położył nacisk przede wszystkim na zwiększenie mocy silnika.

SE

Model SE

To bezpośredni następca modelu D4. Główna zmiana polegała na zamieszczeniu przewodu zasilającego elektroszczotkę bezpośrednio wewnątrz węża urządzenia.

Model SE/PN2

Tym razem skupiono uwagę na dwóch kwestiach. Po pierwsze model poprawił wygodę oraz bezpieczeństwo użytkowania, a po drugie zamontowano jeszcze mocniejszy silnik.

E-Series

Model E Series

Model wręcz rewolucyjny. Udoskonalono lub całkowicie zmieniono wiele aspektów w porównaniu do wcześniejszych modeli Rainbow.

E2 Gold

Model E2 Gold

To rozwinięcie wspaniałej koncepcji modelu E series. Zmiany dotyczyły głównego silnika urządzenia.

E2 Blue

Model E2 Blue

W tym modelu producent zadbał o jeszcze cichszą pracę urządzenia i lepszy design. Pewnymi zmianami zostały objęte także akcesoria.