Najbardziej poręczny system mycia podłóg jaki jest dostępny na rynku, inspirowany systemem Rainbow Rain Jet. Jest to jeden z najlepszych systemów Rainbow, który powstał w oparciu o sugestie klientów. Rainbow Super Mop przeznaczony do użytku codziennego, gdzie regularnie czyścimy daną powierzchnię i nie zalega na niej uciążliwy brud.

Rainbow Super Mop to wysoka wydajność oraz skuteczność bez konieczności przemaczania podłogi. Dzięki tej właściwości Rainbow Super Mop szczególnie przyda się podczas czyszczenia podłóg drewnianych, gdzie nie wskazana jest zbyt duża ilość wody. Pamiętajmy, że tego systemu możemy używać także na sucho!

Dzięki dużej ściereczce z mikrofibry szybko umyjesz podłogę nawet o dużej powierzchni. Sama ściereczka jest wielokrotnego użytku. Po prostu po skończonej pracy wrzuć ją do pralki i wypierz przed następnym użyciem.

Rainbow Super Mop działa wraz z mocnym silnikiem Rainbow, dzięki czemu cały brud jest automatycznie absorbowany przez wypełniony wodą pojemnik, a to zapewnia, że satysfakcjonujący rezultat sprzątania bez plam i zacieków, osiągasz już za pierwszym razem kiedy używasz Rainbow Super Mop. Czyż to nie jest wspaniała oszczędności czasu i energii?!